top of page
Fajans

Projekty Muzeum

Budowa obiektu Muzeum Zakładów Zbożowych w Kozłowie

Projekt ten jest najważniejszym i największym projektem Muzeum Zakładów Zbożowych w Kozłowie i zakłada budowę nowoczesnego budynku Muzeum Zakładów Zbożowych w Kozłowie. Projekt zostanie zrealizowany na przestrzeni najbliższych lat.

118_Muzeum-MZZK-01_edited.jpg

Moje Wspomnienia

Projekt skierowany dla osób indywidualnych, podmiotów gospodarczych, a także organizacji pozarządowych, który głównie ma na celu zaangażowanie ludzi w odszukanie powiązań swoich rodzin z przemysłem zbożowo-młynarskim.

W ramach tego projektu biorący udział mogą oddać swoje pamiątki do Muzeum Zakładów Zbożowych w Kozłowie.

Moje Wspomnienia (3).png

Cyfrowe Muzeum

Cyfrowe Muzeum to muzeum, które można zwiedzać przez Internet, bez wychodzenia z domu. W przypadku muzeów tradycyjnych spacerujemy od sali do sali, oglądając kolejne gabloty. Tutaj siedzimy wygodnie we własnym fotelu,

a proces zwiedzania przeniesiony został na monitor.

Cyfrowe Muzeum MZZK 1.png

Zniszczona Kultura

Projekt ten ma na celu pokazanie jak została zniszczona polska kultura (zabytki), przez niekorzystne działania ze strony właścicieli, czy też włodarzy gmin i miast. Projekt realizowany jest we współpracy z Służbą Ochrony Zabytków.

logo.jpg

Kolej Turystyczna

Kolej Turystyczna to wieloletni projekt Muzeum Zakładów Zbożowych w Kozłowie składający się przede wszystkim z uruchomienia Turystycznych Linii Kolejowych na terenie Kozłowa i województwa małopolskiego.

157_PRTLK_2.jpg
bottom of page