top of page

OFERTA PRACY: KOORDYNATOR PROJEKTÓW

Muzeum Zakładów Zbożowych w Kozłowie ogłasza nabór na stanowisko Koordynatora projektów. Jeśli jesteś kreatywną osobą, zainteresowaną tworzeniem nowych projektów muzealnych, szukaniem źródeł finansowania, opracowywaniem strategii działania, to ta praca jest dla Ciebie!

REKRUTACJA ZAMKNIĘTA!

Dziękujemy wszystkim kandydatom za złożenie aplikacji na to stanowisko.

Zadania:

- Tworzenie nowych projektów muzealnych wraz z ich opracowaniem.

- Nawiązywanie współpracy z innymi podmiotami.

- Prowadzenie nowych oraz istniejących projektów.

- Poszukiwanie różnorodnych źródeł finansowania dla projektów.

- Opracowywanie strategii działania w celu efektywnego wdrożenia projektów.

- Kreowanie innowacyjnych projektów, które wzbogacą ofertę muzeum.

Wymagania:

- Kreatywność i umiejętność generowania nowych pomysłów.

- Znajomość technik tworzenia projektów i zarządzania nimi.

- Umiejętność poszukiwania źródeł finansowania i przygotowywania wniosków o dotacje.

- Doskonałe umiejętności interpersonalne i zdolność do pracy w zespole.

- Umiejętność opracowywania strategii działania.

- Doświadczenie w tworzeniu projektów muzealnych będzie dodatkowym atutem.

Warunki zatrudnienia:

- Praca zdalna.

- Umowa zlecenie.

- Wynagrodzenie będzie ustalane indywidualnie w zależności od umiejętności i doświadczenia kandydata.

- Etat i godziny pracy zostaną dostosowane do potrzeb muzeum.

Co oferujemy:

- Gwarancję, że praca u nas nie będzie nudna! Stawiamy na różnorodność i innowacyjność.

- Pracę na naszych mocnych stronach, co pozwala nam z entuzjazmem rozpoczynać każdy dzień.

- Pracę wśród życzliwych i wspierających osób, gdzie stawiamy na dobre relacje i atmosferę.

- Inspirujące otoczenie pracy i możliwość współpracy z profesjonalistami w dziedzinie kultury i edukacji.

- Legitymację pracowniczą Muzeum, dzięki której otrzymasz darmowe bilety do większości muzeów w Polsce.

- Realne poczucie misji i możliwość uczestniczenia w zmianie społecznej. Razem z nami zmienisz świat!

Jeśli jesteś zainteresowany(a) tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: biuro@mzzk.pl.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu i wspólnego tworzenia nowych i inspirujących projektów muzealnych!

bottom of page