top of page

OFERTA PRACY: SPECJALISTA DS. TECHNICZNEGO PRZYGOTOWANIA MATERIAŁÓW EDUAKCYJNYCH

Muzeum Zakładów Zbożowych w Kozłowie ogłasza nabór na stanowisko Specjalisty ds. Technicznego Przygotowania Materiałów Edukacyjnych. Jeśli jesteś osobą kreatywną, która chce mieć realny wpływ na edukację i czerpie radość z pracy związanej z przygotowywaniem materiałów edukacyjnych, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Techniczne przygotowywanie materiałów edukacyjnych, w tym materiałów tekstowych oraz graficznych.

  • Przygotowywanie prezentacji edukacyjnych na podstawie już przygotowanych tekstów.

  • Przygotowywanie zestawów edukacyjnych.

Wymagania:

  • Kreatywność i umiejętność tworzenia atrakcyjnych materiałów edukacyjnych.

  • Znajomość narzędzi i technik technicznego przygotowywania materiałów, w tym grafiki komputerowej i edycji tekstów.

  • Umiejętność przygotowywania prezentacji multimedialnych.

  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole.

Warunki zatrudnienia:

  • Praca zdalna.

  • Umowa zlecenie.

  • Wynagrodzenie oraz etat będą ustalone indywidualnie, w zależności od zapotrzebowania.

  • Planowany termin rozpoczęcia pracy - od zaraz.

  • Elastyczne godziny pracy, dostosowane do potrzeb projektów.

Co oferujemy:

  • Niezapomniane doświadczenie w tworzeniu materiałów edukacyjnych w jednym z najważniejszych muzeów w Polsce.

  • Inspirujące otoczenie pracy i możliwość współpracy z profesjonalistami w dziedzinie kultury i edukacji.

  • Praca wśród życzliwych i wspierających osób, które stawiają na relacje i dobrą atmosferę.

  • Realne poczucie misji i zaangażowanie w zmianę społeczną - bierzemy udział w wielkiej sprawie, zmieniamy świat razem!

  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności i zdobywania nowej wiedzy w dynamicznym środowisku muzealnym.

  • Darmowe bilety do prawie wszystkich muzeów w Polsce dzięki legitymacji pracowniczej Muzeum.

Jeśli jesteś gotowy/a na wyzwanie i chcesz dołączyć do zespołu Muzeum Zakładów Zbożowych w Kozłowie, wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: biuro@mzzk.pl.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie naszą ofertą.

bottom of page