top of page

Cyfrowe Muzeum

Cyfrowe Muzeum MZZK 1.png

Q&A

​

Co to jest Cyfrowe Muzeum?

Cyfrowe Muzeum to muzeum, które można zwiedzać przez Internet, bez wychodzenia z domu. W przypadku muzeów tradycyjnych spacerujemy od sali do sali, oglądając kolejne gabloty. Tutaj siedzimy wygodnie we własnym fotelu,

a proces zwiedzania przeniesiony został na monitor.

​

Czy, aby zwiedzić Muzeum Zakładów Zbożowych w Kozłowie będzie potrzebna specjalna wyszukiwarka?

Nie, aby zwiedzić Cyfrowe Muzeum Zakładów Zbożowych w Kozłowie wystarczy posiadać telefon, laptop lub tym podobne urządzenia z dostępem do Internetu.

​

Co będzie można zwiedzić w Cyfrowym Muzeum Zakładów Zbożowych w Kozłowie?

Po uruchomieniu Cyfrowego Muzeum będzie można zwiedzić wystawy przede wszystkim dotyczące Zakładów Zbożowych w Kozłowie, a także dotyczące Polski "PRL".

​

Czy Muzeum Zakładów Zbożowych w Kozłowie przewiduje utworzenie sekcji dotyczącej ochrony zabytków?

Tak. Ochrona zabytków jest naszym priorytetem.

​

Czy Cyfrowe Muzeum będzie miało funkcję wirtualnego przewodnika?

Tak. Cyfrowe Muzeum będzie posiadało funkcję wirtualnego przewodnika, dzięki czemu prócz przeglądania zdigitalizowanych materiałów będzie można wysłuchać przewodnika.

​

Czy Muzeum Zakładów Zbożowych w Kozłowie planuje tworzyć wystawy z użyciem "Skype"?

Tak. Niektóre wystawy dla wybranych grup osób mogą być udostępniane tylko i wyłącznie z użyciem "Skype".

​

Czy w trakcie e-wystaw będzie można zadać pytanie przewodnikowi?

W przypadku wirtualnego przewodnika takiej możliwości nie będzie, natomiast w przypadku e-wystaw "Skype" taka możliwość będzie.

​

Czy Muzeum Zakładów Zbożowych w Kozłowie przewiduje w swojej ofercie e-wystawy przygotowane dla szkół?

Tak. Po uruchomieniu Cyfrowego Muzeum będzie przewidziana specjalna oferta dla szkół.

​

Od kiedy Cyfrowe Muzeum Zakładów Zbożowych w Kozłowie zacznie funkcjonować?

Obecnie nie znamy terminu całkowitego rozpoczęcia funkcjonowania Cyfrowego Muzeum. Wszystkie takie informacje umieszczane będą na naszej stronie internetowej w zakładce "Aktualności" oraz "Informator turystyczny".

​

W jakich godzinach będzie funkcjonowało Cyfrowe Muzeum?

Wszelkie informacje na temat kalendarza oraz godzin funkcjonowania Cyfrowego Muzeum będzie można znaleźć

w zakładce "Informator turystyczny" na naszej stronie internetowej.

​

Na jakiej stronie internetowej będzie udostępnione Cyfrowe Muzeum?

Po otworzeniu Cyfrowego Muzeum będzie ono dostępne na stronie internetowej: www.mzzk.pl

w zakładce "e-Muzeum".

LOGO3.png

ADRES

Kozłów 19

32-241 Kozłów

1-5_procent_CMYK.png

KRS: 0000052078

Cel szczegółowy: Muzeum ZZ Kozłów

TELEFON

41 230 67 33

GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 16:00

Sobota 09:00 - 14:00

Niedziela nieczynne

DOKUMENTY

FAX

41 230 67 33 wew. 4

DAROWIZNY I PŁATNOŚCI

40 1870 1045 2078 1069 7116 0001

©

COPYRIGHT © 2021-2023 STOWARZYSZENIE - MUZEUM "PZM-PZZ" KOZŁÓW

bottom of page